21 мартаа 2013 г.

Тренінг-семінар на тему: «Світові електронні інформаційні ресурси: характеристика, огляд, інструменти пошуку».

19 березня 2013 р. в аудиторії  232 кафедри Управління проектами відбувся  тренінг-семінар на тему: «Світові електронні інформаційні ресурси:  характеристика, огляд, інструменти пошуку».

Тренінг семінар проводили завідуюча відділом  електронного читального залу Корольова Тетяна Денисівна та завідуюча сектором  видачі літератури студентам і викладачам кафедри Управління проектами Костюк Галина Василівна.

На семінарі були присутні студенти і магістри, викладачі, навчально-допоміжний персонал кафедри Управління проектами.

Корольова Тетяна Денисівна провела презентацію про сайт Наукової бібліотеки Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова http://lib.nuos.edu.ua/bazi-danikh, докладно розповіла про інформаційні ресурси електронної бібліотеки  університету, надала інформацію, що протягом передплаченого періоду всі користувачі бібліотеки мають можливість користуватися книгами, які входять на даний момент до сплаченого пакету (книги можна читати з екрану), користуватися новими книгами, які надруковані протягом періоду передплати та додані в пакет, копіювати фрагменти тексту, надала найактуальнішу інформацію про  відкриття доступу до ресурсів Euromonitor International та  тріал-доступу до баз даних ProQuest:
•    ProQuest Biological Science Collection;
•    ProQuest Dissertations & Theses A&I;
•    ProQuest Health Management.

Костюк Галина Василівна провела наглядну демонстрацію книг з Управління проектами, які є в наявності в бібліотеці (ауд.549).

Семінар відбувся в дружній обстановці. Інформація корисна для студентів та магістрів у підготовці до курсових та лабораторних робіт, заліків та екзаменів, написання дипломних та магістерських робіт, а також для аспірантів, викладачів.

Ми сподіваємось, що такі тренінги-семінари стануть традицією на нашій кафедрі, а бібліотека, в свою чергу, буде активно цьому сприяти.