23 Апреля 2013 г.

Досягнення студентів кафедри Управління проектами на ІІ Всеукраїнській студентській олімпіаді

18-20 квітня 2013 року в місті Київ у Вищому навчальному закладі "Університет економіки та права"КРОК" відбулася Друга Всеукраїнська студентська олімпіада "Управління проектами".
В олімпіаді прийняли участь студенти нашої кафедри групи 5171м: Кременчук Олександр Вікторович, Мартинюк Євген Аркадійович, Цвєтков Олександр Олександрович під керівництвом кандидата технічних наук, доцента кафедри Управління проектами Возного Олександра Михайловича.
Студенти дуже порадували нас своїми досягненнями в олімпіаді.
Щиро вітаємо:
- команду нашої кафедри, яка посіла почесне 3 місце у номінації "КРАЩА КОМАНДНА ГРА";
- студента Цвєткова Олександра Олександровича, який посів 3 місце у номінації "НАЙКРАЩІ РЕЗУЛЬТАТИ У ВИРІШЕННІ ТЕСТОВИХ ЗАВДАНЬ".
Возному Олександру Михайловичу оголошено подяку за активну участь в організації та проведенні ІІ-етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Управління проектами".
Бажаємо творчих успіхів та наснаги! Чекаємо нових гарних результатів від наших студентів!