23 Сентября 2013 г.

IX міжнародна науково-практична конференція «Управління проектами : стан та перспективи» успішно проведена!

Національним університетом кораблебудування імені адмірала Макарова кафедрою Управління проектами 17-20 вересня 2013 року було проведено IX міжнародну науково-практичну конференцію «Управління проектами: стан та перспективи». Метою конференції є обмін науковими досягненнями і навичками практичного використання методологій управління проектами, виявлення перспективних напрямів досліджень й встановлення творчих зв’язків між різними колективами дослідників та практиків у цій галузі. Конференція проводилась під патронатом Української асоціації управління проектами «УКРНЕТ». У конференції прийняли участь 232 учасників з різних міст України, а також з Росії, Білорусії, Японії, в збірнику матеріалів конференції надруковано 165 тез. Урочисте відкриття конференції відбулося 17 вересня о 09.30. Пленарне засідання почалось з вітання учасників конференції ректором Національного університету кораблебудування, професором Рижковим С.С. Всім учасникам ІХ міжнародної науково-практичної конференції «Управління проектами: стан та перспективи» вручені відповідні сертифікати. Також видано збірку матеріалів конференції. Для очних учасників конференції була проведена екскурсія в Національний історико-археологічний заповідник «Ольвія». Секційні засідання проводилися в курортній зоні відпочинку Коблево.